قابلیت‌های برتر دیسپنسر تاچ‌لس برند اوفارد

قابلیت‌های برتر دیسپنسر تاچ‌لس برند اوفارد

اولین قابلیت : محصول نوع متریالی است که بدنه دستگاه با استفاده از آن ساخته شده است. این متریال شامل ترکیب‌هایی از نوعی فولاد خاص، آلومینیوم و ماده پوششی به نام سانترال است. این ماده صرفا در ساخت محصولات این برند استفاده شده و بر روی دستگاه نوعی عایق حفاظتی به‌نام AFP قرار می‌دهد که باعث می‌شود که مقاومت و ماندگاری دستگاه در شرایط حتی غیر استاندارد مثل محیط‌های عفونی، میکروبی و رطوبتی بسیار بالا باشد. این عایق ضد جذب آلودی است و در مقابل زنگ زدگی و پوسیدگی نیز از خود مقاومت نشان می‌دهد.

دومین قابلیت : این محصول برخورداری از نشان جهانی Anti Finger Print Counting است. این نشان نمایانگر خاصیت ضد جذب ذرات آلوده است. بدین ترتیب دست‌های آلوده با برخورد با این محصول هیچ‌گونه اثری به جا نخواهند گذاشت و کاربر همیشه با ظاهری تمیز و بهداشتی روبرو خواهد بود.

Anti Finger Print Counting

 

 

سومین قابلیت : این محصول سنسور یا حسگر حرارتی است. بدین صورت صرفا با قرار گرفتن دست روی حسگر حرارتی، این حسگر تحریک شده و پمپاز انجام خواهد گرفت. این نوع سنسور حرارتی فقط در برند اوفارد استفاده میشود .

چهارمین قابلیت : این دستگاه مهمترین و البته نماد اصلی کیفیت آن است به کار گیری پمپ استیل است. این پمپ با استفاده از مواد بسیار خاص از تیتانیوم و با روکش تمام استیل استالین ساخته شده است. از ویژگی‌های مهم این پمپ خاصیت ضد چسبندگی تمام مواد ضد عفونی کننده از جمله پتادین است. این پمپ قابلیت پمپاز کلیه مواد ضد عفونی، پتادین و کرم‌های نرم کننده بدن را دارد.

یکی دیگر از ویژگی‌های مهم پمپ استیل قابلیت پمپاژ حجم‌های بالا مثل 0.7 – 1 – 1.2 – 1.5 سی‌سی است. بدین صورت که امکان انتخاب هر نوع حجم ذکر شده برای کاربر وجود دارد. این پمپ قادر به استریل شدن در دستگاه‌های اتوکلاو تا دمای 160 درجه را دارا است.

علامتAnti Finger Print Countingعلامتی بین المللی است که نشان می دهد محصول تولیدی نوعی خاص از فولاد میباشد که خاصیت ضد زنگ ضد اثر انگشت روی بدنه وضد چسبندگی گردو غبار وخاک را دارا است .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت‌به‌بالا