قابلیت‌های برتر دیسپنسر اینگومن برند اوفارد

قابلیت‌های برتر دیسپنسر اینگومن برند اوفارد

دیسپنسر‌های اینگومن در سه نوع مختلف برای مصارف متنوع ساخته شده است.

 

  • دیسپنسر اینگومن با بدنه آلومینیومی

متریال ساخت بدنه این محصول همانند محصول تاچ‌لس است و در چهار رنگ متنوع (فسفری – نارنجی – قرمز – نقره‌ای) تولید می‌شود. از نظر اندازه این محصول در دو اندازه یک و نیم لیتری با پمپ‌های پلاستیم و استیل به خریدار ارائه می‌شود.

 

  • دیسپنسر اینگومن با بدنه پلاستیکی

در ساخت بدنه این محصول از ترکیبی خاصی از پلیمر از نوع ABS استفاده شده است. بدنه این محصول خاصیت ضد ضربه و شکستگی دارد. از نظر حجم این محصول اندازه نیم لیتری ساخته شده و پمپ پلاستیکی بهره می‌برد. بهترین مورد استفاده این محصول در سطوح صاف است. این مدل صرفا با رنگ سفید تولید می‌شود.

 

  • دیسپنسر اینگومن فایبرگلاس

متریال بدنه این محصول از ترکیب مواد پلیمر و فیبر محصوص ساخته شده است. از نظر اندازه این محصول با حجم یک لیتری و پمپ پلاستیم و در چهار رنگ (آبی – قرمز – مشکی – سفید) تولید می‌شود. از ویژگی‌های کلیدی این مدل می‌تواند به قفل محافظ برای مخزن یک لیتری اشاره کرد که دسترسی اشخاص مختلف در مکان‌های عمومی جلوگیری می‌کند، اشاره کرد.

 

دیسپنسر اینگومن فاییر گلاس با قفل محافظ
  • پمپ‌های پلاستیک مورد استفاده در دیسپنسر‌های اینگومن

این نوع پمپ‌های پلاستیکی از مواد خاص از نوع پلیمر‌های پی وی سی که برای تولید لوازم پزشکی نیز استفاده می‌شوند، ساخته می‌شوند. پمپ‌های اینگومن قابلیت تنظیم در سه نوع حجم پمپاز را داراست. از دیگر ویژگی‌های اصلی این پمپ، استریل آن تا دمای 65 درجه سانتی‌گراد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازگشت‌به‌بالا