شرکت کوین واقع در شهر هانگژو چین، تولید کننده منحصر به فرد دستگاه های پوشش کفش جمع شونده هوشمند با بیش از 17 سال سابقه
یکی از تولید کنندگان پیشرو در این صنعت میباشد.
محصول اصلی این شرکت – دستگاه هوشمند پوشش کفش جمع شونده هوشمند Thermo یک دستگاه حرفه ای اتوماتیک برای پوشاندن فیلم زیر کفش با استفاده از اصل جمع شدگی حرارتی است. هدف آن دستیابی به ضد باکتری ها و تمیز نگه داشتن بدون خم شدن و پوشیدن کفش با دست است.
دستگاه پوشش کفش جمع شونده هوشمند Thermo “Quen” از سال 2003 تولید شده است. پس از هزاران بار آزمایش و پیشرفت ، با ورود به بازار اروپا با فناوری ماهر در سال 2006 پیشتاز است و از گواهینامه CE عبور کرده است. این دستگاه به طور گسترده ای در مکانهایی که نیاز به تمیزی بیشتری دارند مانند بیمارستان ، درمانگاه ، آزمایشگاه ، کارگاه عاری از گرد و غبار ، کارخانه مواد غذایی ، هتل ، موزه ، سالن زیبایی ، سالن بدن سازی ، خانه مدل و غیره استفاده می شود.
مجموعه رادین مد این افتخار را دارد، محصولات شرکت کوین را در راستای سلامت محیط کاری و البته کارکنان شما با بهترین قیمت و بطور مستقیم برای شما فرآهم سازد.

رادین مد نماینده رسمی و انحصاری شرکت کوین در ایران بوده و تمامی خدمات پس از فروش و تعمیرات این محصولات را توسط تکنسین های مجرب کشور تولید کننده برای مشتریان گرامی خود فرآهم کرده.  جهت دریافت خدمات مشاوره و خدمات پس از فروش بر روی این لینک کلیک کنید.

آموزش نحوه رول گذاری و کاور کردن کفش